Euromaster to największa w Europie sieć warsztatów z zakresu usług oponiarskich i tzw. lekkiej mechaniki. W Polsce pod barwami Euromaster działa około 70 placówek, które obsługują samochody osobowe, dostawcze, pojazdy ciężarowe, przemysłowe i rolnicze oraz ponad 40 serwisów mobilnych zapewniających serwisowanie flot transportowych.

Bez względu na to, czy to, czego szukasz do swojego pojazdu to opony letnie bądź zimowe, opony tanie lub z najwyższej półki, opony osobowe, dostawcze, 4x4, opony ciężarowe nowe czy bieżnikowane, opony rolnicze albo przemysłowe, zawsze zaproponujemy Ci szeroką ofertę marek i modeli opon oraz wysokiej jakości usługi i rekomendacje, dobrane do Twojego auta i warunków jazdy. U nas dostaniesz opony za rozsądną cenę, bo współpracujemy bezpośrednio z producentami takimi jak m.in. Michelin, Continental, Goodyear, Kleber, BFGoodrich, Fulda, Dębica czy Kormoran.

Wysoki standard obsługi oraz profesjonalizm w zakresie usług oponiarskich potwierdzają wyniki audytów realizowanych przez niezależną firmę audytorską SGS na zlecenie światowego producenta opon – firmy Michelin. W edycji audytów na rok 2013, serwisy Euromaster uzyskały ponownie średnio najwyższy wynik w Polsce, w porównaniu do wszystkich audytowanych serwisów oponiarskich i mają prawo do posługiwania się Certyfikatem Jakości Michelin.

Specjalizujemy się również w usługach typu fast-fit, m.in. takich jak wymiana oleju, wymiana hamulców, serwis układu klimatyzacji, kontrola geometrii zawieszenia, wymiana amortyzatorów, regulacja oświetlenia oraz diagnostyka. Standardy pracy sieci Euromaster zobowiązują nas do kontroli 11 newralgicznych dla Twojego bezpieczeństwa elementów pojazdu podczas każdej wizyty auta w serwisie, bo chcemy żeby jazda po polskich drogach była choć trochę bardziej bezpieczna.

Euromaster. Dbamy o Twoją mobilność.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH