Znajdź i kup oponę

(?)
(?)
mastercheck
Standardy Euromaster

Standardy Euromaster

Jesteś w dobrych rękach

Euromaster to największa w Europie sieć warsztatów z zakresu usług oponiarskich i tzw. lekkiej mechaniki. W Polsce pod barwami Euromaster działa ponad 80 serwsów, które obsługują samochody osobowe, dostawcze, pojazdy ciężarowe, przemysłowe i rolnicze oraz ponad 50 serwisów mobilnych zapewniających serwisowanie flot transportowych.

Bez względu na to, czy to, czego szukasz do swojego pojazdu to opony letnie bądź zimowe, opony tanie lub z najwyższej półki, opony osobowe, dostawcze, 4x4, opony ciężarowe nowe czy bieżnikowane, opony rolnicze albo przemysłowe, zawsze zaproponujemy Ci szeroką ofertę marek i modeli opon oraz wysokiej jakości usługi i rekomendacje, dobrane do Twojego auta i warunków jazdy. 
U nas dostaniesz opony za rozsądną cenę, bo współpracujemy bezpośrednio z producentami takimi jak m.in. Michelin, Continental, Goodyear, Kleber, BFGoodrich,Fulda, Dębica czy Kormoran.
Wysoki standard obsługi oraz profesjonalizm w zakresie usług oponiarskichpotwierdzają wyniki audytów realizowanych przez niezależną firmę audytorską SGS nazlecenie światowego producenta opon – firmy Michelin. W edycji audytów na rok 2013,
serwisy Euromaster uzyskały ponownie średnio najwyższy wynik w Polsce, wporównaniu do wszystkich audytowanych serwisów oponiarskich i mają prawo doposługiwania się Certyfikatem Jakości Michelin.
Specjalizujemy się również w usługach typu fast-fit, m.in. takich jak wymiana oleju, wymiana hamulców, serwis układu klimatyzacji, kontrola geometrii zawieszenia,wymiana amortyzatorów, regulacja oświetlenia oraz diagnostyka. Standardy pracy sieci
Euromaster zobowiązują nas do kontroli newralgicznych dla Twojego bezpieczeństwaelementów pojazdu podczas każdej wizyty auta w serwisie, bo chcemy żeby jazda popolskich drogach była choć trochę bardziej bezpieczna.
Euromaster. Dbamy o Twoją mobilność.

 

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH