referencje
Opinie i Referencje

Opinie i Referencje

naszych klientów

O sukcesie firmy i jakości oferowanych przez nią usług najlepiej świadczą Klienci. Euromaster może poszczycić się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy korzystają z naszych usług.  Jeżeli jesteście Państwo naszymi Klientami i chcielibyście wyrazić opinię o współpracy z nami zachęcamy do przesłania opinii na nasz adres mailowy lub poprzez formularz kontaktowy.

 

Opinie naszych klientów


 

 

“Kilka lat wzajemnej współpracy pokazało, iż zwrócenie uwagi na profesjonalne zarządzanie ogumieniem w pojęciu długoterminowym może przynieść znaczące oszczędności/korzyści dla firmy. Doradztwo techniczne, stałe monitorowanie opon, pomoc w trudnych/nietypowych sytuacjach, elastyczne podejście do oczekiwań Klienta, o dostarczaniu produktów najwyższej jakości nie wspominając, to tylko niektóre przykłady na to, co jest w stanie zaoferować firma Euromaster Polska Sp. z o.o.”

Link Sp. z o.o.

 

Referencje link

 


 

 

“Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę EUROMASTER … Nasza współpraca trwa już ponad rok. Podstawą kontaktów z Firmą EUROMASTER jest rzetelność I fachowość połączone z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby Klienta. Usługi świadczone są zawsze błyskawicznie z zachowaniem należytej zawodowej staranności, ku naszemu zadowoleniu. Dzięki temu Firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera, którego cechuje wysoka jakość usług, ale co ważniejsze, szerokie zrozumienie naszych potrzeb jako Klienta. Miła oraz kompetentna obsługa, profesjonalizm, rzetelność kadry pracowniczej, to wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy EUROMASTER. Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez EUROMASTER szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy.”

Silva Spółka Jawna

Referencje SILVA

 


 

 

“Z przyjemnością chcemy wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą EUROMASTER … Nasza, trwająca już ponad rok współpraca, nacechowana fachowością, rzetelnością i osobistym zaangażowaniem ze strony EUROMASTER POLSKA, pozwala nam na ciągłe podnoszenie jakości naszych usług dla naszych kontrahentów jak i zoptymalizowanie kosztów utrzymania naszego taboru ciężarowego. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm i rzetelność kadry pracowniczej firmy EUROMASTER POLSKA, pozwala nam na wystawienie jak najlepszej opinii i polecenie usług świadczonych przez EUROMASTER wszystkim tym, którzy poszukują solidnego i przewidywanego Partnera do współpracy.”

Piotr Przybyłek

Przedsiębiorstwo transportowe Jerzy Olszewski

Referencje Przedsiębiorstwo transportowe PIOTR PRZYBYŁEK