fit
Narzędzie FIT

Narzędzie FIT

Monitorowanie ogumienia floty

Euromaster ma w ofercie narzędzie pozwalające na badanie i monitorowanie stanu ogumienia pojazdów flotowych. Poprzez aplikację, do bazy danych wprowadza się niezbędne informacje o pojazdach oraz stwierdzone podczas badania ciśnienie w kołach oraz głębokość bieżnika. 

Czym jest FIT

dot.png

Raporty z wizyt we flocie pozwalają na pełną analizę potrzeb w zakresie zakupu, pogłębiania czy bieżnikowania ogumienia. Dzięki tym raportom, szef floty może optymalnie zarządzać gospodarką oponami, budżetem oraz bezpiecznie prognozować zakupy. Przeprowadzane inspekcje pozwalają na wykrycie innych uszkodzeń lub defektów, których część mogłaby zostać naprawiona podczas regularnych wizyt mobilnego pojazdu serwisowego, które zapobiegają ewentualnym awariom na drodze.

  • Przewidywalność inwestycji w ogumienie
  • Łatwiejsze zarządzanie oponami i karkasami
  • Szybki monitoring opon 
  • Estymowanie realnego zużycia ogumienia 

 

 

Referencje użytkowników FIT


 

 

“...Chcieliśmy potwierdzić przydatność narzędzia o nazwie FIT jakie zostało na zaprezentowane w dniu dzisiejrzym. Dostrzegamy duże możliwości w szukaniu oszczędności wynikających z codziennej eksploatacji opon na podstawie raportów jakie zostały nam zaprezentowane po inspekcji pojazdów naszej floty. Niewątpliwie informacje (m. in. problemy, ponieczność pilnych interwencji) uzyskane od Przedstawiciela Handlowego Dealera opierającego się na narzędziu FIT wyróżniają go na tle innych serwisów świadczących usługi na naszym rynku...”

BUDAR Sp. z o.o.

 

Referencje

 


 

 

“...Po omówieniu raportów które były wynikiem monitoringu moich pojazdów widzę w tym urządzeniu szanse na profesjonalne zarządzanie parkiem maszynowym oraz na generowanie "oszczędności" w mojej firmie. Jestem zainteresowany aby Przedstawiciel Handlowy Dealera posiadał takie urządzeenie. Nikt wcześniej - żaden serwis takich informacji mi nie udzielał - (firmę prowadzę od końca lat 90-tych)”

KAMILLO

Referencje

 


 

“...Chciałęm potwierdzić, iż raporty przedstawione przez Pana Andrzeja Grabdę (Euromaster - CSZ Service Kielce) oraz Marcina Fornala (Euromaster Polska Sp. z o.o.) opierające się na kontroli moich pojazdów na bazie w pełni spełniają moje oczekiwania względem zawartych w nich informacji. Poruszane kwestie techniczne (stan opon, wszelkie nieprawidłowości związane z pojazdem w zakresie ogumienia) uświadamiają i dają możliwości reakcji na wykryte nieprawidłowości. Widzę wyraźną różnice między tym co oferowali mi dotychczas Przedstawiciele Handlowi względem sprzedaży opon i obsługi serwisowej a tym co mogę uzyskać dzięki narzędziu FIT i wsparcia Dealera CSZ. Liczę na dalszę pełniejsze monitoringi floty jak również owocną współpracę w tym zakresie.”

Magtrans

Referencje Magtrans


 

“...potwierdzam, iż raporty przestawione przez Pana Marcina Fornala (Euromaster Polska Sp. z o.o.) oraz Andrzeja Grabę (Euromaster - CSZ Service Kielce) opierające się na kontroli moich pojazdów na bazie w pełni spełniają moje oczekiwania względem zawartych w nich informacji. Widzę wyraźną różnice między tym co oferowali mi dotychcas Przestawiciele Handlowi względem sprzedaży opon i obługi serwisowej a tym co mogę uzyskać dzięki narzędziu FIT i wsparcia Dealera CSZ. Wykryte problemy doły możliwość uniknięcie nieprzewidzianych problemów na trasie w niedalekiej przyszłości i możliwości większej kontroli kosztów związanych z ogumieniem. ”

TRANSMAR

Referencje Magtrans