index_07
INCENTER - narzędzie do inspekcji opon

INCENTER - narzędzie do inspekcji opon

Monitorowanie ogumienia floty

Opony stanowią 2-3% kosztów utrzymania floty pojazdów ciężarowych. Mało kto zdaje sobie sprawę, że ogumienie ma wpływ na: zużycie paliwa, mobilność i tym samym gwarancję dostawy na czas. Jako Eksperci od opon, pracujemy na wysokiej klasy specjalistycznych narzędziach, dzięki którym możliwe jest efektywne zarządzanie parkiem opon, przekładające się na realne oszczędności.

Czym jest INCENTER?

dot.png

Raporty z wizyt we flocie pozwalają na pełną analizę potrzeb w zakresie zakupu, pogłębiania czy bieżnikowania ogumienia. Dzięki tym raportom, szef floty może optymalnie zarządzać gospodarką oponami, budżetem oraz bezpiecznie prognozować zakupy. Przeprowadzane inspekcje pozwalają na wykrycie innych uszkodzeń lub defektów, których część mogłaby zostać naprawiona podczas regularnych wizyt mobilnego pojazdu serwisowego, które zapobiegają ewentualnym awariom na drodze.

  • Przewidywalność inwestycji w ogumienie
  • Łatwiejsze zarządzanie oponami i karkasami
  • Szybki monitoring opon 
  • Estymowanie realnego zużycia ogumienia 

 

 

Referencje użytkowników


 

 

"Dostrzegamy duże możliwości w szukaniu oszczędności wynikających z codziennej eksploatacji opon na podstawie raportów jakie zostały nam zaprezentowane po inspekcji pojazdów naszej floty. Niewątpliwie informacje (m. in. problemy, ponieczność pilnych interwencji) uzyskane (...) wyróżniają go na tle innych serwisów świadczących usługi na naszym rynku...”

BUDAR Sp. z o.o.

 

Referencje

 


 

 

“...Po omówieniu raportów które były wynikiem monitoringu moich pojazdów widzę w tym urządzeniu szanse na profesjonalne zarządzanie parkiem maszynowym oraz na generowanie "oszczędności" w mojej firmie. (...) Nikt wcześniej - żaden serwis takich informacji mi nie udzielał - (firmę prowadzę od końca lat 90-tych).”

Usługi Transportowo-Handlowe KAMILLO

Referencje

 


 

“...raporty (...) opierające się na kontroli moich pojazdów na bazie w pełni spełniają moje oczekiwania względem zawartych w nich informacji. Poruszane kwestie techniczne (stan opon, wszelkie nieprawidłowości związane z pojazdem w zakresie ogumienia) uświadamiają i dają możliwości reakcji na wykryte nieprawidłowości. Widzę wyraźną różnice między tym co oferowali mi dotychczas Przedstawiciele Handlowi względem sprzedaży opon i obsługi serwisowej a tym co mogę uzyskać dzięki narzędziu ..."

Magtrans Sp. z o.o.

Referencje Magtrans