Dla kogo Franczyza

Dla kogo Franczyza

Dla kogo Franczyza

Znajdź najbliższy serwis Euromaster page image - parts

Franczyza Euromaster skierowana jest do przedsiębiorców, którzy posiadają warsztat samochodowy lub serwis oponiarski, albo planują uruchomić taką działalność. Osoby zainteresowane otwarciem kolejnego serwisu mogą ubiegać się o dofinansowanie z Fundacji Rozwoju Michelin.

Przystąpienie do sieci franczyzowej

bieźnikowanie opon.png

Przystąpienie do sieci franczyzowej wiąże się z koniecznością wdrażania zaleceń dotyczących zarządzania serwisem, zakresu oferowanych usług, standardów pracy i wizerunku warsztatu. Pozwala jednocześnie na zachowanie niezależności biznesowej i pracę pod swoim nazwiskiem na rynku lokalnym.

Nasz koncept i wsparcie to rozsądna alternatywa dla osób, które do tej pory koncentrowały się na bieżącej działalności, a chciałyby skorzystać z pomocy w zdynamizowaniu dalszego rozwoju firmy. To również forma zabezpieczenia przyszłej działalności firmy dla osób rozważających przejście na emeryturę i przekazanie jej następcom. Dla dotychczasowych specjalistów branży oponiarskiej dołączenie do sieci oznacza solidne zabezpieczenie biznesu dzięki ogólnopolskim kontraktom Euromaster z klientami biznesowymi. Z kolei przedsiębiorcom bez dużego doświadczenia w motoryzacji pozwala na zdecydowanie szybsze, niż samodzielnie, doprowadzenie firmy do funkcjonowania na zadowalającym poziomie zyskowności.

Brakuje Ci czasu na wprowadzanie zmian dyktowanych przez rynek, albo nie wiesz, co i jak zmodyfikować?
Może czujesz, że coraz trudniej prowadzić rosnącą organizację i zarządzanie pracownikami?
Chcesz wreszcie zacząć korzystać z wypracowanego kapitału i poświęcić więcej czasu sobie i bliskim, ale bez wystawiania stabilności firmy na ryzyko?

Pomyśl o franczyzie Euromaster.
Cenimy osoby przedsiębiorcze, zdecydowane na konstruktywne zmiany w swojej firmie oraz gotowe cieszyć się jej dalszym wzrostem w ramach spójnej sieci.