Znajdź i kup oponę

(?)
(?)
page image - oferta opon2
Zakup opon przez internet

Zakup opon przez internet

Wady i zalety zakupów w sieci

W dzisiejszych czasach zakup opon przez Internet jest bardzo popularny. Coraz większa grupa klientów wybiera taki rodzaj zakupów. Należy jednak pamiętać, że są pewne wady i zalety takich zakupów.

Zalety kupna opon przez Internet

1. Szeroki wybór

Obecnie klienci lubią wybierać, sprawdzać, porównywać i szukać takich opon, które będą najbardziej spełniać ich oczekiwania. Swoboda doboru odpowiedniej marki, porównywanie cen i etykiet europejskich pozwala klientowi na wybór najlepszych opon uwzględniając jego potrzeby.

2. Cena

Przeważnie (choć nie zawsze) sklepy internetowe cieszą się konkurencyjnymi cenami, co składnia coraz większą rzeszę klientów do skorzystania właśnie z tej opcji zakupu. Niższe ceny często wynikają z tego, że właściciele sklepów internetowych nie muszą borykać się z kosztami utrzymania sklepów, gdzie ma to miejsce u właścicieli serwisów.

3. Komfort dostawy

Klient nie musi martwić się dostawą, kurier dostarcza przesyłkę pod wskazany adres.  Unikamy w ten sposób stania w korkach, szukania danego sklepu i miejsca do zaparkowania. Zaznaczyć trzeba także, że klienci mają do wyboru różne sposoby płatności co ma duży wpływ na wygodę zakupów.

Wady kupna opon przez Internet

1. Niesprawdzony sprzedawca

Kupując przez internet zawsze jest ryzyko trafienia na nieuczciwego sprzedawcę, który może wysłać np. inny towar lub uszkodzony. Należy zatem zwrócić uwagę na opinie pozostałych klientów, którzy mieli już możliwość zakupów z danym sprzedawcą.

2. Problemy z reklamowanie opon

Często zdarza się, że nie wszystkie sklepy internetowe chcą przyjmować reklamacje od swoich klientów. Warto zapoznać się z warunkami reklamacyjnymi u danego sprzedawcy na wypadek uszkodzenia opony. Jeśli nie jest to nigdzie przedstawione dobrym rozwiązaniem jest skontaktowanie się ze sklepem i upewnienie się jak wygląda procedura reklamacyjna.

3. Brak profesjonalnego doradztwa

Przy doborze opon klienci zdani są sami na siebie lub na opinię innych, nie można liczyć na profesjonalnego pracownika, który pomoże dobrać odpowiednie opony i odpowie na ewentualne pytania nabywcy. Jak widać sklepy internetowe mają swoje plusy i minusy, klienci w zależności od swoich potrzeb i możliwości wybierają albo zakupy online albo w lokalnych serwisach. Euromaster wyszedł naprzeciw klientom i udostępnił możliwość zakupu opon online, jednocześnie można zarezerwować wizytę montażową w wybranym przez siebie serwisie Euromaster, oszczędzając przy tym czas związany z dojazdem. Decydując się natomiast na kupno opon w naszych serwisach klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, wykonanie usługi na miejscu, ewentualne rabaty z racji zakupu opon i montażu w jednym czasie oraz na sprawdzoną jakość wykonywanych usług. Tak więc klienci nie muszą martwić się o nic, wystarczy tylko wybrać sposób zakupów. 

Serwisy Euromaster Polska gwarantują fachowość w najmniejszym calu, najlepszą jakość usług, rezerwację wizyt oraz zakup opon online. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.