Franczyzowa sieć serwisów Euromaster rozwija się w Polsce od 2008 roku. Od początku do sieci przystępowały serwisy typowo oponiarskie, skoncentrowane na sprzedaży i naprawach ogumienia oraz na usługach wokół opony, zmierzające do dywersyfikacji działalności poprzez rozwijanie usług mechanicznych.

Priorytetem działalności sieci jest fast-fit, czyli tzw. szybka mechanika, zapewniająca kompleksową obsługę każdego pojazdu w zakresie jego utrzymania eksploatacyjnego. Mocna specjalizacja pozwala na fachową obsługę klientów biznesowych, takich jak floty leasingowe i firmy transportowe. Powierzenie indywidualnego auta lub całej floty specjalistom, którzy zajmą się nimi optymalnie gwarantuje klientom znaczną oszczędność czasu i wygodę.

Koncept franczyzowy Euromaster zakłada systematyczne podnoszenie standardów pracy w każdym serwisie przystępującym do sieci, w szerokim zakresie usług dotyczących ogumienia, hamulców, wymiany oleju, geometrii, napraw zawieszenia, serwisowania układu klimatyzacji, wymiany akumulatorów i wycieraczek, regulacji oświetlenia i diagnostyki, aż do prowadzenia przeglądów okresowych pojazdów. Charakterystyczne dla naszej sieci jest podejście jakościowe już od etapu weryfikacji i doboru franczyzobiorców oraz planu wdrażania zmian w funkcjonowaniu serwisów.

Unikalne na polskim rynku franczyz związanych z motoryzacją jest wsparcie, jakie otrzymują franczyzobiorcy Euromaster. Od samego początku i regularnie przez cały okres trwania umowy franczyzowej wszystkie firmy korzystają z biznesowego i technicznego doradztwa ze strony dedykowanych terenowych konsultantów Euromaster oraz zaangażowanych pracowników centrali sieci.

 

Masz pytania dotyczące dołączenia do sieci Euromaster?

Skorzystaj z formularza

 

 

Dedykowane wsparcie

Dedykowane wsparcie
Wsparcie 360


Unikalność i skuteczność konceptu Euromaster opiera się na wiedzy i wsparciu w codziennym zarządzaniu Twoją fi...

Dla kogo Franczyza

Dla kogo Franczyza
Dla kogo Franczyza


Franczyza Euromaster skierowana jest do przedsiębiorców, którzy posiadają warsztat samochodowy lub serwis opon...

Integracja z siecią

Integracja z siecią
Metamorfoza wizualna, niezbędne szkolenia i audyt jakości


Zanim zdecydujesz się wstąpić do naszej sieci, nasz Menedżer ds. Rozwoju sieci przedstawi Ci w trakcie indywid...