Znajdź i kup oponę

(?)
(?)
page image - oferta opon2
Opony. Czemu warto kupić je online?

Opony. Czemu warto kupić je online?

Zalety i wady kupna opon online

Nawet, jeśli świetnie się sprawdzają, prędzej czy później musi nadejść pora na to, by się z nimi pożegnać. A na tę sytuację warto być przygotowanym.

Gdy nadejdzie pora wymienić opony

ekspert radziNa stronę.jpg

Były z tobą dwa lata. Pokonały z tobą kilkadziesiąt tysięcy i nie zawiodły nawet w najtrudniejszych warunkach. Ostatnio jednak zauważyłeś, że nie są takie jak wcześniej. Gorzej radzą sobie po deszczu lub zimą, nie zapewniając ci już bezpieczeństwa – szczególnie na zakrętach. Postanawiasz bliżej im się przyjrzeć i stwierdzasz, że bieżnik w twoich oponach ma tylko 3 milimetry głębokości. A to najlepszy powód, by się z nimi pożegnać, bo taki bieżnik niekorzystnie wpływa na twoje bezpieczeństwo. Tym bardziej, że kupno nowych opon jest dziś banalnie łatwe.

 

Sklep Euromaster

Najwygodniej online

Jeszcze do niedawna kupno opon wiązało się z koniecznością wizyty u wulkanizatora lub mechanika, który miał podpowiedzieć, jaki typ będzie najbardziej odpowiedni. Potem niezbędna była wycieczka do salonu dystrybutora, a w wielu przypadkach długie oczekiwanie na dostawę potrzebnych opon. Dziś wszystkie te sprawy załatwisz bez wychodzenia z domu – o ile, rzecz jasna, wybierzesz odpowiedni sklep internetowy. Korzystając ze sklepu Euromaster, bez problemu dobierzesz najlepsze opony nawet, jeśli nie jesteś specjalistą – wystarczy, że skorzystasz z prostej w obsłudze wyszukiwarki.

Bez kolejki

Poprawne założenie opon wymaga użycia profesjonalnego sprzętu – zwłaszcza, jeśli chodzi o opony typu runflat lub modele w nietypowych rozmiarach. A wyważarki, która pozwoli uporać się nawet z takimi zadaniami, nie znajdziesz w każdym serwisie. Te, które ją posiadają, są z kolei oblegane przez klientów, a chcąc skorzystać z ich usług, powinieneś uzbroić się w dużo cierpliwości. Kupując w sklepie Euromaster, nie musisz tracić czasu na dojazdy do warsztatu, by umówić się na wizytę – zarezerwujesz ją na odpowiedni termin przy zakupie opon, bez wychodzenia z domu.

 

Kup, Zarezerwuj Zamontuj

Zaufaj specjalistom

A co, jeśli wyszukiwarka na stronie nie wystarczy, by dobrać najlepsze opony do twojego auta? Kupując w niepewnych sklepach najrozsądniej zrobisz odwiedzając serwis i konsultując wybór ze specjalistą. Klienci Euromaster nie muszą jednak tracić na to czasu – załogę sklepu stanowią nie pracownicy sezonowi, a doświadczeni i zatrudnieni na stałe fachowcy. W razie wątpliwości pomogą ci wybrać najlepsze ogumienie, a po umówieniu wizyty bez problemów je zamontują w jednym z serwisów rozlokowanych w całej Polsce. I to bez względu na to, czy chodzi o wiekowe już auto, czy samochód, który dopiero kilka lat temu zjechał z linii montażowej.

 

Zaufaj ekspertom