Euromaster poleca-plyn-do-spryskiwaczy-maxmasters-02
Odpowiedni płyn do spryskiwaczy

Odpowiedni płyn do spryskiwaczy

Bezpieczeństwo bez smug i owadów

Planując wakacyjną podróż, przykładamy dużą wagę do stanu technicznego samochodu. Bezpieczeństwo to jednak nie tylko kwestia przeglądu i wymiany części. Czyste szyby i reflektory, które prawidłowo oświetlą drogę i sprawią, że samochód będzie dobrze widoczny, mają znaczący wpływ na komfort jazdy, zwłaszcza podczas nocnych wypraw. Zadbanie o tak ważne elementy samochodu to więc absolutny obowiązek. W osiągnięciu tego celu pomoże letni płyn do spryskiwaczy oraz płyn do usuwania owadów marki MaxMaster.

Bezpieczeństwo bez smug i owadów

Euromaster poleca-plyn-do-spryskiwaczy-maxmasters-01.jpg

Częstsze i dłuższe niż zwykle wakacyjne podróże nie sprzyjają utrzymaniu samochodu w czystości. Błoto, owady, osad drogowy i nachalne deszcze dostarczają kierowcom wielu powodów do zmartwień. Brudne reflektory, smugi na światłach i szybach bezpośrednio przekładają  się na bezpieczeństwo podróży. Szczególnie nocą, na nieoświetlonej drodze, gdzie trudno wypatrzyć potencjalne przeszkody – dziury, zwierzęta leśne, czy nieoznakowanych rowerzystów, ważne jest, żeby lampy w każdym aucie działały prawidłowo, a szyby były czyste i przejrzyste. Warto również pamiętać, że pozostałości po owadach i kurzu  wpływają nie tylko na wygląd naszego auta, ale także szkodzą karoserii.

W trosce o bezpieczeństwo i stan samochodu należy więc regularnie uzupełniać płyn do spryskiwaczy oraz stosować odpowiedniej jakości kosmetyki samochodowe tj. szampon, płyn do mycia szyb i usuwania owadów, które szybko i kompleksowo oczyszczą pojazd ze śladów po owadach i wszelkich zabrudzeń. 

Euromaster poleca-plyn-do-spryskiwaczy-maxmasters-03.jpg