Pytania dotyczące obsługi klientów sklepu internetowego

Jak postępować z klientem, który trafił do serwisu ze sklepu Euromaster

W jaki sposób czytać rozmiary
"W jaki sposób czytać rozmiary opon, aby zamówić odpowiedni produkt? Czy opony zakupione na Euromaster.pl są nowe? Są opony zakupione na Euromaster.pl posiadają gwarancję ? ..."

"""

Wybór odpowiednich opon


Jak sprawdzić rozmiar opon i zamówić odpowiedni produkt?
Tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje jak czytać i zrozumieć właściwości opon w swojej kategorii «Gdzie mogę znaleźć te informacje? » na stronie głównejEeuromaster.pl
Jeśli to nie są oryginalne opony pojazdu, można przejść do informacji o obecnie eksploatowanych opon w pojeździe, gdzie znajdziesz rozmiar zatwierdzony przez producenta.Zakupione opony Euromaster.pl czy nowe?
Tak, sprzedajemy tylko nowe opony spełniające europejskie standardy wyprodukowane przez wiodących producentów.
W przeciwieństwie do innych sklepów internetowych, sprzedajemy tylko nowe opony. Eeuromaster.pl nie sprzedaje opon bieżnikowanych (są to opony zużyte, których rzeźba bieżnika została odzyskana).


Jaki jest stan sprzedawanych opon?Euromaster.pl ?
Wszystkie oferowane opony są nowe (nigdy nie montowane i przechowywane w warunkach rekomendowanych przez producentów). Aby poznać dokładny tydzień i rok produkcji należy odczytać nr DOT z boku opony, ale nie jesteśmy w stanie dać Tobie tych informacji z góry). Nasze opony są zazwyczaj nie starsze niż 2 lata.Zakupione opony Euromaster.pl sont-ils garantis ?
Opony zakupione na Euromaster.pl posiadają gwarancję producenta. Aby gwarancja została uznana, należy użtkować produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.Jakie jest pochodzenie opon sprzedawanych na Euromaster.pl ?
Według Centrum Produkcji Opon, głównie z Europy, ale może różnież pochodzić z innych kontynentów. Np. opony BF Goodrich, produkowane są w USA. W pozostałych przypadkach opony sprzedawane na Euromaster.pl posiadają certyfikaty standardów europejskich.


Czy wszystkie opony widniejące na Euromaster.pl są na stanie magazynowym?
Wszystkie opony widniejące na Euromaster.pl znajdują się w magazynie. W wyjątkowych przypadkach widnieje stosowna informacja o braku dostępności. Jeśli mimo tego chcesz zamówić produkt, możesz wysłać do nas e-mail na który mamy obowiązek odpowiedzieć w ciągu 48h podając orientacyjny czas dostawy.


Dlaczego niektóre opony nie są już dostępne?
Euromaster jest jedym z największym dostawców opon w Europie: posiada ponad 500.000 opon. Może się zdarzyć, że niektóre z nich nie będą dostępne. W takich przypadkach, będziemy Was informować o terminie ich dostępności. Jeśli mimo tego chcesz zamówić produkt, możesz wysłać do nas e-mail na który mamy obowiązek odpowiedzieć w ciągu 48h podając orientacyjny czas dostawy.


CzyEuromaster.pl sprzedaje opony dla pojazdów jednośladowych (motocykle, rowery)?
Aktualnie Euromaster.pl sprzedajemy opony tylko do samochodów osobowych, 4x4, dostawczych i samochodów kempingowych.

 

"" "