MICHELIN
Agilis Alpin

4 4 4 4 Bezpieczeństwo 4 4 4 4 Komfort Test NC Ekonomia

Funkcje opony

MICHELIN AGILIS ALPIN

Do wszystkich samochodów dostawczych

Dla przedsiębiorców: opona MICHELIN Agilis Alpin jest bardziej bezpieczna we wszystkich warunkach zimowych a przy tym bardziej oszczędna i wytrzymała

 

KORZYŚCI


Jeszcze większe bezpieczeństwo i mobilność

• Droga hamowania na mokrej i oblodzonej nawierzchni krótsza o ok. 2 m
• O 25% lepsza trakcja na śniegu.

Większy potencjał przebiegu

• 20% więcej przebiegu

Większa trwałość

• MICHELIN Agilis Alpin posiada taką samą odporność na uderzenia i otarcia boku, jak referencyjna letnia opona MICHELIN Agilis.

 

TECHNOLOGIA


Unikalny wzór bieżnika z otwartym barkiem i szeroko ponacinanymi klockami barkowymi (jak w oponach do aut terenowych) poprawiają trakcję w śniegu.

Technologia MICHELIN Durable Contact Patch opracowana dla opon ciężarowych MICHELIN: bardziej prostokątna i o 27% większa powierzchnia kontaktu opony z podłożem dla lepszej przyczepności na oblodzonych nawierzchniach.

Technologia MICHELIN StabiliGrip to o 16% więcej lameli, działających jak pazury wbijające się w śnieg. Trójwymiarowe, samoblokujące się lamele o zmiennej geometrii posiadają zdolność samoblokowania się przez co poprawiają stabilność klocków bieżnika i całej opony.

a

8 tarcz ochronnych na boku opony

Ułożenie ośmiu tarcz ochronnych zostało dobrane tak, aby zapewnić jak największą ochronę opony we wszystkich warunkach użytkowania, identycznie jak w letnich oponach MICHELIN Agilis. W połączeniu ze wzmocnioną konstrukcją podwójnego karkasu, korzystaj w pełni z potencjału trwałości opony.

a

 

Opona Michelin Agilis Alpin

Lista wymiarów

Lista profili

Lista opon