Aktualności

30/06/2016 Gran Turismo Polonia 2016 w Poznaniu POKAŻ SZCZEGÓŁY
Od 30 czerwca do 2 lipca wraz z serwisem Euromaster Polskiserwis.pl jesteśmy obecni na Gran Turismo Polonia 2016. To niesamowita okazja, by na własne oczy zobaczyć ekskluzywne i superszybkie auta

Od 30 czerwca do 2 lipca wraz z serwisem Euromaster Polskiserwis.pl jesteśmy obecni na Gran Turismo Polonia 2016.

To niesamowita  okazja, by na własne oczy zobaczyć ekskluzywne i superszybkie auta

takie jak Ferrari, Porsche, Lamborghini czy Mercedesy. Na tak świetniej imprezie no może zabraknąć również specjalistów od serwisowania opon i pojazdów. Na stoisku Euromaster można wziąć udział w pokazie montażu i demontażu opony na feldze, wyważaniu koła, a także porozmawiać z ekspertem od serwisowania opon. Mamy również atrakcje dla najmłodszych adeptów kierowania pojazdami i strefę relaksu dla całych rodzin.

24/06/2016 Kolejny serwis Sieci Euromaster otwarty! POKAŻ SZCZEGÓŁY
Czechowice-Dziedzice to miejsce otwarcia kolejnego serwisu Euromaster. Oficjalne przecięcie wstęgi odbyło się 24 czerwca, a działania promocyjne ruszają już od 25.

Czechowice-Dziedzice to miejsce otwarcia kolejnego serwisu Euromaster. 
Oficjalne przecięcie wstęgi odbyło się 24 czerwca, a działania promocyjne ruszają już od 25. 
W ramach kampanii otwarcia dla klientów przygotowanych zostało wiele atrakcyjnych promocji, m.in. darmowy przegląd MasteCheck, wykonanie geometrii kół za 99zł czy kupon 10% rabatu na wymianę sezonową kół.

 

Zapraszamy do serwisu Euromaster Grygierczyk & Wala

23/06/2016 Euromaster na Transport Manager Meeting POKAŻ SZCZEGÓŁY
Kolejny rok z rzędu bierzemy aktywny udział w spotkaniach organizowanych przez magazyn Transport Manager, podczas których nasze stoisko cieszy się ogromnym powodzeniem. Tym razem 22 czerwca , w Warszawie. Spotkania TMM to świetna okazja, by właściciele firm transportowych, przewoźników, spedytorów, menedżerów transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych poznali praktyczne aspekty zarządzania transportem.

Kolejny rok z rzędu bierzemy aktywny udział w spotkaniach organizowanych przez magazyn Transport Manager, podczas których nasze stoisko cieszy się ogromnym powodzeniem. Tym razem 22 czerwca , w Warszawie. Spotkania TMM to świetna okazja, by właściciele firm transportowych, przewoźników, spedytorów, menedżerów transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych poznali praktyczne aspekty zarządzania transportem.

Udział w wydarzeniu to również świetna okazja by posłuchać wykładów prowadzonych przez wielu fachowców z branży TSL. Również prezentacja Euromaster, prowadzona przez Marcina Fornala cieszy się dużym zainteresowaniem. Słuchają wykładu można poznać tajniki efektywnego zarządzania parkiem opon, co ma bezpośredni wpływ na obniżenie kosztów funkcjonowania całej floty.

W tym roku przed nami jeszcze trzy spotkania, na które serdecznie zapraszamy:

  • Wrocław 8.09
  • Poznań 20.10
  • Gdańsk 8.12

04/06/2016 Na Pokładzie regat TSL POKAŻ SZCZEGÓŁY
Pełne słońce, mazurski wiatr i świetna atmosfera sprzyjająca rywalizacji sportowej – tak wygląda podsumowanie VII Regat Branży TSL. Wyścig, podobnie jak w ubiegłym roku, wygrała drużyna pod banderą Euromaster.

Regaty Branży TSL to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz polskich firm transportowych. Organizatorami żeglarskich zmagań są Transics a WABCO Company oraz InterLAN. Partnerami VII Regat Branży TSL byli:

  • PKN Orlen,
  • Euromaster,
  • Hit Kody Kreskowe,
  • DAF Trucks Polska,
  • PTV GROUP
  • Easy Logistic Solutions.

 

Regaty rozpoczęły się o godzinie 11:00. Pogoda sprzyjała żeglarzom – wiał wiatr, słońce było wysoko na turkusowym niebie, a lekko wzburzona tafla wody dawała nadzieję na udany wyścig. Po tym, jak rozległ się gwizdek, łódki rozpoczęły rywalizację, która tylko dla jednej drużyny mogła zakończyć się wygraną. Na łódkach, na żaglu, czy  wpław – pomysłowość uczestników regat nie znała granic. Łódki Omega – stosunkowo nieduże i pozwalające na bliski kontakt z wodą – zapewniły emocje, które zapamiętane będą na długo. W czasie regat odbyły się cztery krótkie wyścigi, w których sobie równych nie miała drużyna Euromaster. Na dalszych pozycjach uplasował się DAF i InterLAN. Tego samego dnia odbyło się wręczenie pucharu i medali zwycięzcom.


24/05/2016 Euromaster - Auta z drugiej ręki POKAŻ SZCZEGÓŁY
Używane i nowe bmw x6 na pod lupą Euromaster Auto Tronic oraz Onet " z drugiej ręki". Euromaster jako partner merytoryczny programu "z drugiej ręki" kolejny raz wziął udział w nagraniu materiału na temat aut używanych.

Specjaliści z Euromaster poraz kolejny dzielą się swoją wiedzą z widzami programu Onet - "z drugiej ręki". Tym razem specjalisci z Euromaster Auto Tronic omówili typowe usterki, wady i zalety aut klasy premium - BMW model X6. 

Już niebawem materiał z tego nagrania będzie dostępny na stronie moto Onet.

Śledź nasz fanpage na facebooku by być na bieżąco z kolejnymi materiałami video

21/05/2016 Euromaster Kornet – impreza z okazji otwarcia POKAŻ SZCZEGÓŁY
21 maja, przy ul. Namysłowskiego 8 (róg Starowiejskiej) w Zamościu odbyło się uroczyste otwarcie serwisu Euromaster Kornet. W wydarzeniu brało udział ok. 300 osób, które tego dnia mogły zobaczyć od środka jak wygląda warsztat oraz skorzystać z fachowej porady mechaników. To było pierwsze tego typu otwarcie warsztatu samochodowego w Zamościu.

21 maja, przy ul. Namysłowskiego 8 (róg Starowiejskiej) w Zamościu odbyło się
uroczyste otwarcie serwisu Euromaster Kornet.
 
W wydarzeniu brało udział ok. 300 osób, które tego dnia mogły zobaczyć od środka jak wygląda warsztat oraz skorzystaćz fachowej porady mechaników. To było pierwsze tego typu otwarcie warsztatu samochodowego w Zamościu.
 
Otwarcie nowego serwisu Euromaster Kornet miało charakter rodzinnego pikniku. Tego dnia przybyli goście mogli obejrzeć od środka jak wygląda warsztat, podziwiać pokazy ekstremalnej jazdy na motorach oraz spróbować tortu przygotowaneg  specjalnie na tą okazję. Uroczyste przecięcie wstęgi dokonała cała rodzina Państwa Kornet w obecnościpracowników sieci Euromaster, dostawców urządzeń do serwisu, przyjaciół oraz gości przybyłych specjalnie na tą okazję.
 
 
Nowy warsztat liczy 4 stanowisk dla samochodów osobowych, a w niedalekiej przyszłościbędą również do dyspozycji  stanowiska dla pojazdów ciężarowych. W tym punkcie kierowcy będą mogli kupić i serwisować opony oraz skorzystać z usług tzw. „lekkiejmechaniki’ czyli: wymienić olej silnikowy, naprawić hamulce, układ zawieszenia wraz zustawieniem geometrii układu jezdnego, serwisować układ klimatyzacji (wraz zodgrzybianiem), wymienić akumulator oraz wykonać wiele innych usług. 
Każdy kierowca wykonujący usługi w naszym serwisie będzie miał bezpłatnie sprawdzonystan techniczny auta zgodnie ze standardami sieci Euromaster. Chcemy, aby każdy kierowca wyjeżdżający z naszego warsztatu miał świadomość stanu technicznego auta oraz czuł się bezpiecznie wyjeżdżając na zbliżające się wakacje. – mówi Stefania Kornet
menedżer serwisu. 
W miarę rozwoju firmy planujemy wprowadzenie usługi „door to door”oraz udostępnić klientom auta zastępcze.  - dodaje Pani Stefania.
 
Firma oferuje ciekawe programy lojalnościowe i rabaty dla stałych klientów. Aktualną promocją jest serwisu klimatyzacji za 99 zł (oferta ważna do końca czerwca) oraz bezpłatnyprzegląd 11 punktów bezpieczeństwa wg standardu sieci Euromaster. Serwis jest czynny odponiedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00, w soboty od 8.00-14.00.  
08/05/2016 EKIDEN 2016 – ZROBILIŚMY TO RAZEM POKAŻ SZCZEGÓŁY
8 maja odbył się XII Ekiden warszawski – czyli Maraton w sztafecie , w którym nie zabrakło również ekipy Euromaster i Michelin. Łącznie z naszych firm wystawiliśmy 3 drużyny.

8 maja odbył się XII Ekiden warszawski – czyli Maraton w sztafecie , w którym nie zabrakło również ekipy Euromaster i Michelin. Łącznie z naszych firm wystawiliśmy 3 drużyny.

Zawodnicy wszystkich drużyn, składających się z 6 osób mieli do pokonania łącznie dystans maratonu. Każdy z zawodników biegł na jednym z odcinków: 7,195 km, 10 km, 10 km, 5 km, 5km, 5km. W sumie to aż 42, 195 km!

Ta impreza to świetny sposób na integracje, dobrą zabawę i aktywny czas

18/04/2016 Kolejny serwis Euromaster otwarty POKAŻ SZCZEGÓŁY
W piątek 15 kwietnia oficjalnie otworzyliśmy kolejny serwis Euromaster.

W piątek 15 kwietnia oficjalnie otworzyliśmy kolejny serwis Euromaster. Tym razem w Bartkowicach,

Tym razem w Bartkowicach, na trasie pomiędzy Częstochową i Radomskiem. 

W ramach promocji otwarcia nowego serwisu przy usługach powyżej 50zł klienci otrzymają 5 litrowy letni płyn do spryskiwaczy.

Nasza sieć liczy już 83 serwisy w całej Polsce!

08/04/2016 Nagroda dla Euromaster Polska dla najlepszego kraju franczyzowego POKAŻ SZCZEGÓŁY
Podczas europejskiego spotkania managerów - Euromaster Leadership Forum – dostaliśmy wyróżnienie dla najlepszego kraju prowadzącego franczyzę w naszej sieci. To dla nas bardzo ważna nagroda ponieważ jest ona podsumowaniem całej pracy z naszymi franczyzobiorcami. Przede wszystkim podkreśla zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni.

 

Podczas europejskiego spotkania managerów - Euromaster Leadership Forum – dostaliśmy wyróżnienie dla najlepszego kraju prowadzącego franczyzę w naszej sieci. To dla nas bardzo ważna nagroda ponieważ jest ona podsumowaniem całej pracy z naszymi franczyzobiorcami. Przede wszystkim podkreśla zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni.

Nagrodę dedykujemy wszystkim naszym Partnerom, dziękując za zaangażowanie i świetne wyniki.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej nt. franczyzy sieci Euromaster zapraszamy 

Zostań franczyzobiorcą Euromaster

01/04/2016 Otwarcie nowego serwisu Euromaster POKAŻ SZCZEGÓŁY
To nie Prima Aprilis! już dziś oficjalne otwarcie naszego nowego serwisu w Poznaniu. Zapraszamy na bezpłatny przegląd auta oraz szereg ciekawych atrakcji które przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym serwisie.

 

To nie Prima Aprilis! już dziś oficjalne otwarcie naszego nowego serwisu w Poznaniu. Zapraszamy na bezpłatny przegląd auta oraz szereg ciekawych atrakcji które przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym serwisie.