EUROMASTER dołączył do MASTERCARD PRICELESS SPECIALS

michelin-logo

Program Priceless Specials to Program dla posiadaczy kart płatniczych MasterCard® i Maestro®, w którym użytkownik zyskuje dodatkowe korzyści dzięki transakcjom bezgotówkowym w punktach handlowo-usługowych będących partnerami programu. Płacąc kartą zarejestrowaną w Programie zyskuje punkty, które później może wymienić na nagrody.Oprócz zbierania punktów na ogólnych zasadach użytkownik otrzymuje również atrakcyjne promocje okresowe, w tym oferty dopasowane do zwyczajów zakupowych. Dzięki temu szybciej i łatwiej zbiera punkty.

Jak zbierać punty

Zbieranie punktów rozpoczyna się po otrzymaniu i aktywacji w programie dowolnej karty MasterCard lub Maestro wydanej przez jeden z banków współpracujących z Priceless Specials.

Od momentu zarejestrowania karty płatniczej w Priceless Specials punkty do konta użytkownika w programie doliczane są automatycznie po każdej bezgotówkowej transakcji za pomocą zarejestrowanej w programie karty MasterCard lub Maestro, dokonanej w sklepach lub innych punktach handlowo-usługowych będących partnerami programu (poniżej).

Stan swojego konta użytkownik może śledzić po zalogowaniu się na platformie Priceless Specials. Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów wymienia je na nagrody z Katalogu nagród, który znajduje się na oficjalnej stronie Programu bądź koncie bankowym.