Znajdź i kup oponę

(?)
(?)
flota-ogumienie
 Obsługa oponiarska

Obsługa oponiarska

serwisujemy ogumienie dla flot transportowych w Polsce i za granicą

Sieć serwisów Euromaster od 2010r. obsługuje firmy zarządzające flotami własnymi i leasingowymi w zakresie serwisowania ogumienia. Współpracujemy zarówno z największymi firmami CFM w Polsce, jak i z firmami utrzymującymi własne floty pojazdów.

W odróżnieniu od innych sieci serwisowych specjalizujemy się nie tylko w obsłudze samochodów osobowych, ale również serwisujemy ogumienie dla flot transportowych w pojazdach ciężarowych i dostawczych. Znamy dobrze specyfikę pracy flot transportowych, dlatego oprócz serwisów stacjonarnych prowadzimy usługi poprzez sieć serwisów mobilnych. Zarówno w Polsce, jak i za granicą usuwamy awarie ogumienia w ramach naszego europejskiego sieciowego programu typu assistance - EIBS (Euromaster International Breakdown Service). 

Wykonujemy pełny zakres usług w zakresie serwisowania ogumienia, od tak podstawowych jak wymiana i wyważanie opon letnich i zimowych, przez sezonowe przechowywanie opon, sprzedaż nowych opon wielu marek dostępnych w Europie, aż po usługę door-to-door, wszystko to przy pomocy sprawdzonego systemu informatycznego oraz doświadczonego zespołu Działu Klientów Flotowych i wewnętrznego call center, a przede wszystkim dzięki ogólnopolskiej wyspecjalizowanej sieci serwisów franczyzowych Euromaster i sieci serwisów partnerskich.